השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

צור-קשר

ארגון אירועים בקלות

על ארגון אירועים והשכרת ציוד 

ארגון אירועים עלול להתגלות כמטלה קשה ותובענית, כי בפועל, תחת צמד המילים האלה מסתתרות מאות פעולות שצריך לבצע וחלק גדול מהן צריכות להשלים אחת את השנייה בסינכרוניזציה. הנה כמה טיפים, כללים ועקרונות שיסייעו לכם לארגן אירוע מושלם.

  1. לבחור את המקום לאירוע

בדומה לנדל"ן שלושת הדברים הכי חשובים באירוע הם לוקיישן, לוקיישן ולוקיישן. מקום האירוע וזירת ההתרחשות יכתיבו חלק ניכר מאופיו. ההחלטה הראשונה שצריך לקחת היא אם לבחור במקום שמראש מיועד לאירועים כמו אולם, גן אירועים, לאונג' או מסעדה, או להרחיב את היריעה וללכת על אירוע בחיק הטבע או באתר היסטורי. בחירה במקום מוסדר מסירה מכם הרבה אחריות ופוטרת אתכם מדאגה לתשתיות כמו חשמל, מערכות הגברה, השכרת מאווררים, השכרת ציוד לאירועים, תאורה וציוד הגברה ושמע, וחדרי שירותים כמובן. מאידך, סביר שתצטרכו לבנות את האירוע לפי כללי ונהלי המקום וזה לא תמיד משאיר מקום לגמישות. אירוע בחיק הטבע טומן בחובו פוטנציאל מקורי ורומנטי, אך גם פוטנציאל התקלות עולה. אל תשכחו לקחת בחשבון את כמות המוזמנים ואל תשכחו להתחשב בגורמים כמו חניה או מרחק ממקום המגורים של רוב המוזמנים.

  1. אוכל קדימה אוכל

אף אחד לא יודה שהוא בא לאירוע מתוך ציפייה לסעודה טובה, אבל כמעט כל מוזמן שמח שהקולינריה טובה, ומאחר שהזיכרון שלנו הוא סנסורי אירוע עם קייטרינג יוצא דופן נצרב אצלנו בתודעה לפעמים שנים ארוכות. גם פה ההחלטה אם להסתמך על קייטרינג חיצוני או לקחת על עצמנו את המשימה היא קריטית. היום מרבית האנשים בוחרים לעשות אאוט סורסינג, למרות שבחירה מושכלת בקונספט עצמאי עשויה לחסוך הרבה כסף ולהוליד תוצאות מפתיעות. במהלך ארגון אירועים רצוי לנסות לגרום לאוכל להתכתב עם הקונספט הכללי והמוזיקה. כדאי לסרוק את רשימת המוזמנים ולבדוק אם כשרות היא בעיה שצריך לתת לה מענה. בנוסף, באירוע שנמשך שעות ארוכות, כמו למשל חתונה, מקובל להגיש מנות פתיחה לפני הארוחה העיקרית ולפנק את האורחים בהפתעות קולינריות בהמשך הערב. יש לזכור שגם צריך לדאוג לכלי הגשה, צלחות וכדומה.

  1. מוזיקה ללב היא חודרת

אחד המקומות בהם רבים נוטים 'להיתקע' במהלך ארגון אירועים הוא הקונספט המוזיקלי. גם כאן האפשרויות הן בלתי מוגבלות וגם כאן יש שתי אסכולות עיקריות (שביניהן משתרעת קשת אפשרויות רחבה). הראשונה דוגלת בכך שהאירוע אמור לשקף את הטעם המוזיקלי של המארגנים – "זו החתונה שלי, אני רוצה מטאל שוודי ושכולם יקפצו לי". השנייה גורסת שהמוזיקה נועדה להשתלב באווירה הכללית ולהנעים את זמנם של האורחים. בכל כיוון שבוחרים, כדאי להיות עם קונספט שלם ולדבוק בו. גם כאן יש שאלות המשך כמו, האם אנחנו רוצים מסיבת ריקודים ובאיזה סגנון.

המלצה לסיכום: ארגון אירועים זו משימה הרבה יותר קשה משנדמה לכם, לפעמים יש ערך לעשות את הדברים לבד, אבל אל תתביישו להיעזר במומחים. בהרבה מקרים זה לא רק יבטיח אירוע מוצלח יותר, זה גם עשוי להתגלות כמשתלם יותר.

הצעת המחיר נשלחה בהצלחה.
נציגינו מטפלים בבקשתך.

תודה על פנייתך!