השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

צור-קשר

השכרת כסאות לאירועים ומסיבות

השכרת כסאות

 השכרת כסאות למגוון אירועים

השכרת כסאות לאירועים אולי נחשבת לכאורה לשולית, אבל כמו בתחומים אחרים גם באירועים הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל הגדול. האירוע שלכם הוא הרגע שבו ההיסטוריה הפרטית שלכם הופכת לזיכרון מתוק של האורחים שלכם – מה שאומר שאסור  להתפשר על פחות מהטוב ביותר גם בתחום השכרת כסאות לאירועים, או השכרת ציוד לאירועים באופן כללי.

כיום כסאות הם לא רק אלמנט פרקטי אלא מהווים חלק חשוב ביצירת האווירה העיצובית, ממש כמו השכרת שולחנות בר לאירועים, כלי אוכל, סידורי פרחים ומפות. עם זאת, מבחר הכיסאות לאירועים בימינו הוא גדול הן מבחינת סגנונות, הן מבחינת גדלים, הן מבחינת צורות והן מבחינת צבעים – מה שהופך את משימת ההתאמה לקונספט הנדרש לקלה הרבה יותר.

חשוב לזכור שבכל כיסאות שבוחרים יש  כלל אצבע אחד – להתאים את מספר הכיסאות למספר האנשים. עדיף תמיד להיות בעודף של כסאות מאשר בחוסר, בעיקר כאשר מדובר באירוע שכולל אנשים מבוגרים.

מאיפה לשכור כסאות?

הדרך הטובה ביותר להשכרת כסאות היא לפנות לחברה שמתמחה בכך. אמנם יש חברות רבות לצורך השכרת כסאות לאירועים, אבל יש להעדיף חברה שאצלה מדובר בתשוקה ולא רק בפרנסה – מה שאומר שהתוצאה תהיה פסיפס הרמוני שלם ומושלם שגדול מסך חלקיו.

רק חברה המתמחה בתחום ציוד לאירועים להשכרה תתאים את הכיסאות לאירוע שלכם בצורה מושלמת ולא פחות חשוב – תבטיח שהכיסאות שבהם תעשו שימוש יהיו האיכותיים ביותר שיש, כלומר כיסאות שעברו תחזוקה מקצועית ושכולם ראויים לישיבה של האורחים שלכם.

למשל, חברה כזו תבטיח שהכיסאות שבחרתם לאירוע שלכם לא רק ייראו נהדר – אלא גם יהיו נוחים לישיבה ויגרמו לאורחים שלכם להישאר עוד ועוד. כלומר, רק חברה מקצועית תבטיח שהאירוע שלכם יראה כמו שחלמתם ולא תתפשר על פחות מכך.

ובמילים אחרות – תוביל את הכיסאות למקום האירוע, תסדר אותם באופן הרצוי ותדאג לכל הפרטים הלוגיסטיים הקטנים במהלך האירוע. למשל, פינוי של כיסאות מרחבת החופה לאחר הטקס במידה ויש דרישה כזו.

השכרת כסאות לאירועים – אפשרויות בלתי נגמרות ומסקנה אחת

בנוסף, רק בחברה מקצועית להשכרת כסאות לאירועים תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות, למשל (רשימה חלקית):

  • כסאות ממתכת
  • כסאות עץ מסוגים שונים (למשל כסאות עץ מתקפלים)
  • כסאות פלסטיק
  • כסאות בר
  • כסאות מרופדים

וכמובן שרק בחברה איכותית תוכלו לבחור את צבע הכיסא (החל משחור ולבן סטנדרטיים ועד כחול, צהוב, אדום וטורקיז) ולהתאים לו את שאר האלמנטים. למשל, לשלב אותו כחלק מפינת קפה כלשהי (לדוגמה בסגנון וינטאז'), כחלק מסט שולחנות בר ועוד. ומעל הכל – יש לבחור בחברת השכרת ציוד שאצלה שירות הלקוחות הוא ערך עליון.

כלומר, יש לבחור בחברה שעושה הכל כדי שלקוחותיה יהיו מרוצים – החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע וגם אחריו… לכן, מומלץ לפנות לחברת השכרה שרואה כיעד את ההצלחה של האירוע שלכם ושמבחינתה – סבלנות, הקשבה ללקוחות, ראייתם כשותפים לכל דבר ושימת דגש על הפרטים הקטנים והגדולים הם העקרונות שלאורם היא עובדת.

השכרת כסאות

הצעת המחיר נשלחה בהצלחה.
נציגינו מטפלים בבקשתך.

תודה על פנייתך!