השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

צור-קשר

כסאות דקורטיביים במגוון צבעים וסוגים לאירועים

השכרת כסאות יפים לאירועים

בהתכנסויות שהיו נהוגות פעם, אנשים שחיפשו כסאות להשכרה היו חוקרים ושואלים את השכנים והחברים האם ניתן להשאיל מהם כסאות.
כיום, אין כל צורך לנסות ולקושש כיסאות בהשאלה ואף לא צריך לרכוש כיסאות לאירועים שונים שמארגנים באופן עצמאי.
הדבר המתבקש והמקובל ביותר הינו השכרת כיסאות לאירועים. ניתן בצורה כזאת להשיג את הכיסאות הנחוצים לאירועים שונים כגון לכנסים, מפגשים המוניים, חתונות ובר מצוות, אירועי חברה ועוד.

מיהם הלקוחות הטבעיים שזקוקים לשירות השכרת כסאות או השכרת ציוד לאירועים באופן כללי? ניתן להצביע על שני סוגים שונים של לקוחות. מצד אחד, ישנם לקוחות פרטיים כלומר אנשים שמארגנים אירוע כדוגמת חתונה בטבע וצריכים להשכיר ציוד, רהיטים ופתרונות נוספים (כדוגמת פתרונות הצללה, כלי אוכל). מצד שני, יש גם מפיקי אירועים מקצועיים הזקוקים לכיסאות מרובים עבור לקוחותיהם. מפיקי אירועים שמארגנים אירועים או כנסים אינם מחזיקים בהכרח במלאי בלתי נדלה של רהיטים ולכן הם שוכרים כיסאות לפי הצורך, לפי גודלו והיקפו של האירוע המתוכנן. אגב, לפעמים יהיו אלה בעלי אולמות או גני אירועים, אשר מוצאים לנכון לשכור כיסאות נוספים לרגל אירוע כזה או אחר.

העיצוב? כן, זה כל כך חשוב

היבט חשוב ואף חיוני שיש לתת עליו את הדעת הוא מהו גודל האירוע המתוכנן. רק כאשר יודעים כמה אנשים מוזמנים אפשר לעבור להשכרה. השכרת כסאות יכולה לבוא בדמות כמה עשרות כיסאות אבל ניתן שם לשכור אותם במספרים הרבה יותר גדולים. בחתונות המוניות שבהם מאות מוזמנים, בהופעות ענק שאליהם מגיעים אלפי אנשים – על מה ישבו כל אותם המונים אם לא על גבי הכיסאות המושכרים?

אבל לא רק הכמות חשובה. חשוב לא פחות גם העיצוב של הכיסאות. כבר מזמן חלפו הימים שניתן היה למצוא אך ורק כיסאות בסיסיים, בעיצובים די משעממים. היום אין כל בעיה למצוא שירות השכרת כסאות שידאג כי באירוע שלכם יהיו כסאות מרהיבים ככל שתרצו. ניתן למצוא השכרת כסאות פלסטיק עמיד לצד כיסאות עץ מרהיבים. יש כיסאות ממתכת, אלומיניום או שילובי חומרים שונים, כדוגמת כיסאות ראטן עם תוספת ריפודים. ניתן למצוא כיסאות מוגבהים (כיסאות בר) שיכולים להתאים לקבלות פנים וכן ספסלים מונמכים לאירועים בסגנון שאנטי. מה העיצוב החביב עליכם? או שנכון יותר לשאול – מהו הקונספט של האירוע המתוכנן? לפי זה תוכלו לבחור את הכיסאות הרצויים לכם.

?ממי מומלץ לשכור כסאות

אז למי כדאי לפנות כאשר צריכים השכרת כסאות או השכרת כלים לאירועים, מסיבות, כנסים או ימי עיון? כדאי לפנות לחברה מתמחה, שמציעה פתרונות מגוונים ככל האפשר, בכל היקף רצוי. על פי רוב, יהיה זה רעיון טוב לפנות לחברה וותיקה בתחום שגם מציעה ציוד נלווה, כדוגמת שולחנות וכלים לאירועים. כך ניתן לדאוג לעיצובים תואמים וסטייל איכותי. כדאי להעדיף גורם שיכול לא רק לספק את הכיסאות הדרושים אלא גם מסוגל לשנע אותם למקום הרצוי.

הצעת המחיר נשלחה בהצלחה.
נציגינו מטפלים בבקשתך.

תודה על פנייתך!