השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

×

  צור-קשר

  השכרת ציוד לאירועים בדרך שלך

  השכרת ציוד

  כל מה שרציתם לדעת על השכרת ציוד לאירועים

  השכרת ציוד לאירועים היא אחד הדברים החשובים ביותר בכל אירוע ומבחינת העדיפות שלה היא לא נופלת מפרמטרים כמו איכות האוכל עצמו, המיקום המפואר, המוזיקה שתושמע במהלך האירוע ורשימת האורחים. ציוד לאירועים הוא תחום נרחב מאוד והוא כולל בתוכו למעשה את כל מה שצריך על-מנת שהאירוע יצא אל הפועל בצורה הטובה ביותר. אחרי הכול, גם מזון גורמה אי אפשר לאכול ללא הכלים המתאימים ולוקיישן "ערום" וחף מריהוט הוא לא מקום שאפשר לבלות בו במהלך אירוע. לכן, חשוב שתדעו כמה דברים על השכרת ציוד לאירועים, שיסייעו בלהפוך את האירוע הבא שלכם למוצלח במיוחד.

  ציוד לאירועים צריך להתאים לאירוע

  השכרת ציוד לאירועים צריכה להיעשות מתוך קטלוג עשיר וכשאתם בוחרים בחברה להשכרת ציוד חשוב שתוודאו מראש כי המבחר שהיא מציעה גדול מספיק. בסופו של דבר, גם אם תפיקו כמה אירועים, כל אחד מהם יהיה שונה. לכל אירוע יש אופי משלו: חתונה לא דומה לבת מצווה ובריתה לא דומה לחגיגת יום הולדת 90 לסבתא. לכן, הציוד צריך להיות מגוון וצריכות להיות לכם מספיק אפשרויות לבחור מתוכן מבלי שתחושו שאתם צריכים להתפשר.

  מלבד אופי האירוע, גם התאריך שלו משפיע על בחירת הציוד. אירועי חורף וקיץ דורשים ציוד שחלק ממנו דומה וחלק ממנו שונה לחלוטין, למשל השכרת מקרר עומד אל מול פטריות חימום. בנוסף, בחורף פחות נהוג לעשות "אירועי חוץ" וכדאי להשקיע בכיסאות נוחים לישיבה ממושכת בפנים ופחות בריהוט גינה וכסאות בר המשקפים אווירה של אירוע קוקטייל קליל.

  בנוסף, חשוב שתכינו סעיף מיוחד בתקציב לטובת השכרת ציוד לאירועים, מכיוון שהמחיר של הציוד עשוי להשתנות משמעותית בהתאם למידת היוקרה שלו. ציוד לאירועים יכול להיות מפיות בד פשוטות וצלחות בעיצוב שגרתי ויכול גם להיות עשוי מטקסטיל יוקרתי וצלחות בעיצוב מיוחד במינו. כל שינוי כזה משפיע גם על המחיר ולכן, חשוב שתדעו מראש כמה אתם עומדים להוציא על הסעיף הזה. אם אתם מתקשים לבנות את התקציב, בררו קודם את טווחי המחירים המדוברים ואז החליטו כמה אתם מעוניינים להשקיע בכך.

  השכרת ציוד לאירועים מסייעת לכם לשמור על קו אחיד

  אחד הדברים הקריטיים ביותר באירוע, הוא שמירה על אחידות אסתטית. באירועים אשר מוותרים בהם על השכרת ציוד ניתן למצוא כסאות שאינם אחידים במראם או בגובהם, צלחות שונות, סכו"ם בצבעים שונים ועוד. כל אלו מקנים לאירוע אופי "תלוש" ואינם תורמים ליוקרה שלו בעיני האורחים.

  השכרת ציוד, לעומת זאת, מסייעת לגבש את האירוע ולהעניק לו אווירה ברורה, כמובן בהתאם לאופי שלו, לאורחים עצמם ולטעם האישי שלכם. בנוסף, היתרון של ציוד לאירועים הוא שאתם לא צריכים לכלות זמן בניקיון וצחצוח שלו לאחר האירוע, אלא אתם מחזירים אותו  –  . לחברה המשכירה – אביב אירועים

  הצעת המחיר נשלחה בהצלחה.
  נציגינו מטפלים בבקשתך.

  תודה על פנייתך!