השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

צור-קשר

חתונה על הים

מתכננים חתונה על הים? השכירו ציוד בקלות

אחד הטרנדים החמים בעולם החתונות שאנחנו פוגשים בשנים האחרונות הוא הקונספט שנקרא – חתונה על הים. הרציונל של הקונספט ברור – למה להיתקע באולם אירועים או בגן אירועים גנרי כאשר הטבע העניק לנו תפאורה מושלמת ורומנטית בדמות רצועת החוף הארוכה של הים התיכון הפרושה מצפון עד דרום? אך האמת היא, שלא ניתן להפיק חתונה על הים ללא השכרת ציוד לאירועים.

פחות פשוט משנגלה לעין

כמעט כל מי שנכח בחתונה על הים התאהב בקונספט הזה. רחש הגלים תמיד יהיה נעים יותר מכל רעש עירוני, והחול הרך תמיד יהיה נעים יותר מכל רצפת פרקט מיופייפת. אבל בחינה מעמיקה יותר של האירוע חושפת שארגון חתונה על הים דורש יותר תכנון והכנות ממה שנדמה במבט ראשון. עם כל הכבוד לתפאורה המושלמת שאלוהים ברא, הוא לא הרכיב בכל חוף ים שקע חשמל תלת פאזי, עמודי תאורה ובר אקטיבי. חתונה על הים דורשת מאמצים לוגיסטיים רבים שבכל מקום מוסדר בו עורכים אירועים לא צריך להקדיש להם מחשבה נוספת. קווי חשמל, מים מתוקים, מערכות הגברה ותאורה, מקומות ישיבה או חדרי שירותים ונוחיות זה לא משהו שבא אוטומטית עם החוף. צריך לדאוג לזה, לשירותי השכרת שולחנות לאירועים וכדומה, וזה לא פשוט ולא בהכרח זול.

חתונה על הים דורשת תכנון מדוקדק והשקעה לא מבוטלת, בהרבה מקרים חתונה על הים תהיה יותר יקרה מחתונה רגילה גם אם על המשאב החופי הטבעי לא תצטרכו לשלם (גם זה לא בהכרח בא בחינם ובהרבה מקרים הרשויות יגבו מכם תשלום על השימוש בשטח הציבורי לקיום אירוע פרטי).

לעבוד עם מומחים לארגון חתונות

יש אנשים שמארגנים חתונה על הים בעצמם. אם אתם היפים זרוקים שמארגנים חתונה צנועה וספונטנית לחברים קרובים שיודעים שנכונה להם חתונה לא פורמלית ומחוספסת, יש מצב שתצליחו להרים את זה לבד. אבל אם עבורכם חתונה צריכה להיות אירוע מוקפד יותר שמתאים לקשת רחבה יותר של אורחים בכל הגילאים, ואם אתם לא מוכנים לוותר על חוויה קולינרית עילית, השכרת כלים, מערכת הגברה, ריקודים, מערכת כרטיסים וסידור ישיבה יותר מתקדם ממחצלת הודית, כדאי שתיעזרו במומחים לעניין.

פועלים בשוק כמה גורמים מקצועיים שמתמחים בארגון חתונה על הים. עבודה עם גורם מתמחה מהסוג הזה יכולה להבטיח שהחלום שלכם יתגשם ויקרום עור וגידים בדיוק כמו שדמיינתם אותו. צריך לזכור שחוף הים הוא טריטוריה פראית שאינה ידידותית כלפי כל טכנולוגיה מודרנית. החול, הלחות, משטר הגאות והשפל, הרוחות הפרוצות  – כל אלו מייצרים אתגרים לא טריוויאליים. לא כל גנרטור אירועים יפעל ללא תקלות בתנאי חוף חולי ואפילו משימה כמו עיגון אוהל בקרקע חולית יכולה להיות הרבה יותר מסובכת ממה שאתם חושבים. מארגני חתונות שמנוסים בארגון חתונה על הים בדרך כלל ערוכים לכל הדברים האלה הן מבחינת הציוד והן מבחינת הניסיון וזה נותן להם אפשרות להתמקד במה שבאמת חשוב – להפוך את החתונה על הים שלכם לאירוע בלתי נשכח.

 

הצעת המחיר נשלחה בהצלחה.
נציגינו מטפלים בבקשתך.

תודה על פנייתך!