השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

צור-קשר

כלי הגשה להשכרה לכל אירוע

כלי הגשה להשכרה

כלי הגשה להשכרה

תכנון והפקת אירוע דורשת הזמנת כל הציוד הנדרש לשם הצלחתו ולהנאה מקסימלית של המוזמנים. האוכל מהווה מרכיב מרכזי וחשוב באירוע אשר משפיע רבות על שביעות רצון האורחים והופך כל חגיגה לשלמה ומספקת. כלי הגשה או השכרת כלים הינם חיוניים ושימושיים לשם הגשת המזון בצורה נוחה, נכונה ויעילה וכן הם מספקים ערך מוסף בנוגע לעיצוב ולאווירה של האירוע. מסיבות, כנסים, ימי הולדת ועוד מחייבים הזמנת מגוון רחב של מנות אשר יספקו אפשרות לאורחים לבחור על פי טעמם והעדפותיהם האישיות, לצורך הגשת המנות באופן אלגנטי ונוח, יש להצטייד בכלי הגשה מתאימים.

טיפים לבחירה נכונה של כלי הגשה לאירועים

בבואנו לבחור את כלי ההגשה לאירוע או השכרת ציוד לאירועים מכל סוג, הרי שיש להביא בחשבון כמה פרמטרים כחלק מתכנון מוקדם אשר תורם מאוחר יותר להצלחת האירוע ומונע דאגות מיותרות:

  • מספר האורחים – מהווה משתנה מרכזי, כאשר מספר המוזמנים אינו ברור לחלוטין, הרי שמוטב להזמין כלי הגשה להשכרה בכמות גדולה, שכן עדיף להישאר עם אוכל או כלים רזרביים ולא עם אורח רעב וזעוף פנים.
  • גיל האורחים – ילדים אוכלים פחות ממבוגרים ובני נוער אוכלים הרבה, כאשר מדובר בקהל מעורב, העריכו את קבוצות הגיל והיערכו בהתאם.
  • אופי המוזמנים –  התאימו את אופן וצורת הגשת האוכל לאופי האורחים. למשל, יש כלים בסגנון שהוא יותר מוקפד ויוקרתי, ויש כלי הגשה שיתאימו לאירוע שהוא יותר חופשי או "שנטי".
  • סוג האירוע – בחלק מהאירועים האוכל מהווה מרכיב מרכזי אשר סביבו מתנהל האירוע, בעוד באחרים, האוכל הינו תוספת בלבד. במקרים בהם האוכל מהווה את מרכז האירוע, הקפידו שהמזון יימצא בשפע ואירועים שהאוכל הינו רק מלווה, צמצמו בכמות האוכל ואל תכבידו בעומס גדול של מזון.

מגוון ומבחר כלי הגשה איכותיים לאירוע מושלם

חברת אביב אירועים מתמחה מזה שנים רבות בהשכרת ציוד לאירועים ומסייעת בהפקתם בעזרת צוות יועצים ומעצבים מומחים בתחומם. אחד האלמנטים התורמים להצלחת אירוע הוא כלי הגשה איכותיים, נוחים ומעוצבים אשר מספקים ערך מוסף לחוויית האכילה. כלי הגשה להשכרה מבית אביב אירועים כוללים מגוון רחב של כלים המותאמים באופן משולם למגוון צרכים ושימושים בהם: צלחות, השכרת כוסות מיוחדות (כגון כוסות מרוקאיות), סכו"ם, קערות ועוד. אתם מוזמנים לבחור מקטלוג המוצרים שלנו בו תוכלו למצוא כלי הגשה יוקרתיים מפורצלן, קערות מרק וסלטים, מגשי אירוח במגוון גדלים, סטים תואמים, כוסות יין מרהיבות ועוד.

אביב אירועים הינה חברה וותיקה ומובילה בתחום השכרת ציוד והפקת אירועים. אנו גאים ברקורד העשיר העומד לזכותנו של הפקת אירועים בכל סדרי הגודל וזאת תוך הקפדה על מקצועיות, אמינות, יושרה ואיכות ללא פשרות. אנו נשמח לייעץ ולהקשיב לכל בקשה ורעיון ומבטחים כי נקדיש כל מאמץ ומשאב להגשמתם.

הצעת המחיר נשלחה בהצלחה.
נציגינו מטפלים בבקשתך.

תודה על פנייתך!