השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

צור-קשר

כסאות להשכרה לאירועים בכל הארץ

השכרת כסאות

מה חשוב לדעת לגבי כסאות להשכרה לאירוע?

כסאות להשכרה הם חלק בלתי נפרד של שכירת ציוד לאירועים והם פעמים רבות קובעים את רמת ההנאה של האורחים מהאירוע כולו. לכן, יש כמה דברים שחשוב שתדעו לגבי כסאות להשכרה והם יסייעו לכם להחליט לאיזה סוג של כסא אתם זקוקים באירוע הבא שלכם.

ישנם סוגים רבים של כסאות ואתם צריכים להתאים אותם לאופי האירוע. במידת הצורך, אפשר לשלב בין הסוגים השונים ולפזר אותם בחלקים שונים של חלל האירוע או האולם. למשל, ניתן לשלב בין כסאות המיועדים לישיבה ממושכת מול שולחן האוכל, לבין כסאות בר טרנדיים שימוקמו בחוץ וילוו שולחנות בר לשיחות קוקטייל קלילות, לבין פינות ישיבה הכוללות כסאות או ספסלים מרופדים או בעלי כריות, לישיבה נינוחה ואווירה קזו'אלית.

יש להבחין בין כסאות להשכרה מפלסטיק, לבין כסאות מעץ וממתכת או השכרת כסאות בר, למשל. חשוב לציין כי כיום גם כסאות פלסטיק יכולים להיות איכותיים מאוד, אך הם לא מתאימים לכל אירוע ולאירועים יוקרתיים יותר כמו חתונות וחגיגות נוספות, מומלץ לשכור כסאות מעץ או מתכת. לכסאות פלסטיק מבחר עיצובים מצומצם יחסית והערך שלהם בדרך כלל פונקציונלי בלבד. לכסאות עץ יש מבחר עיצובים גדול יותר וניתן לבחור ממנו בהתאם לאופי האירוע, רמת היוקרה והעיצוב של הלוקיישן ושאר הריהוט בו.

עיצוב מוצלח הוא המפתח לאירוע מוצלח

במידת הצורך, ניתן לכסות את הכסאות בבדים לבנים או צבעוניים ובמקרה הזה, יש פחות חשיבות לעיצוב של משענת הכסא. הבד כשלעצמו מעניק לו נופך יוקרתי ויש רק להקפיד כי החלק עליו יושבים יהיה אסתטי ונוח.

כדאי "להדק" את האירוע ולשדר בו אווירה אחידה. התאימו את כל הנושא של ציוד להשכרה לכסאות להשכרה והקפידו כי הם ישתלבו זה עם זה. כסאות להשכרה הם פריט חובה גם באירוע קטן יחסית, משום שאם תשתמשו בכסאות שיש לכם בבית או תשאילו מאחרים, תקבלו מבחר כסאות שלא תואמים זה לזה לא בעיצוב ולא בגובה אל מול השולחן, מה שפוגם ביוקרה של האירוע ובנוחות של האורחים.

סוג נוסף של כסאות להשכרה או כזה עם ריפוד דמוי עור, שמשדר מודרניזם "הייטקיסטי" ובדרך כלל מעוצב בשחור אלגנטי. כסא כזה פחות מתאים לאירועי בוטיק ומיועד לישיבה בתערוכות, כנסים, במות ופאנלים מקצועיים.

כסאות להשכרה צריכים להיות נוחים

כל סוג של כסא ללא יוצא מהכלל צריך להיות איכותי, נוח, יציב ועמיד לנשיאת משקלים גבוהים. כסאות לא נוחים או לא יציבים גורמים לתחושה מטרידה וגורמים לאורחים לקום ממקומם, לעמוד או לעזוב את האירוע – דבר שאתם לא מעוניינים בו.

אם אתם לא בטוחים איזה סוג של כסאות להשכרה אתם צריכים עבור האירוע שלכם או על השכרת ציוד לאירועים באופן כללי, התייעצו עם החברה המשכירה, שתשמח לתרום מהידע והניסיון שלה בנושא ולכוון אתכם לעבר הבחירה המתאימה ביותר.

הצעת המחיר נשלחה בהצלחה.
נציגינו מטפלים בבקשתך.

תודה על פנייתך!