השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

×

  צור-קשר

  ציוד לאירועים להשכרה

  ציוד לאירועים להשכרה

  מה הדרך הטובה ביותר לבחור ספק של ציוד אירועים להשכרה? שאלה מצוינת. במאמר זה ננסה לבנות עבורכם סט של כללים שיעזרו לכם לזהות אם הספק שבחרתם (או שאתם מתלבטים לגביו) הוא אכן ספק איכותי בתחום השכרת ציוד לאירועים.

  1. השכרת ציוד – הכול במקום אחד

  המפתח הכי חשוב בהתארגנות יעילה של ציוד אירועים להשכרה זה שלא תצטרכו לתזז ותמצאו את כל מה שאתם צריכים תחת קורת גג אחת: ריהוט, מערכות הגברה, תאורה, אוורור, ציוד לקייטרינג וקריוקי – ציוד מחנה. נוחות זה חלק מהסיפור, כשאתם לוקחים ציוד אירועים להשכרה ממקום אחד, זה כמעט תמיד מבטיח אינטגרציה מלאה בין כל הציוד. כאשר מפצלים את ההשכרה יש סיכוי שהגנרטור שלקחתם מספק אחד לא מתאים למערכת ההגברה ששכרתם מספק שני.

  1. ציוד במצב טוב

  ציוד אירועים להשכרה הוא ציוד שעובר הרבה ידיים, מטולטל ומי שמשתמש בו לא תמיד בקיא בהפעלתו. רמת התחזוקה השוטפת שלו חשובה. לכן, אל תוותרו על מראה עיניים. גשו בעצמכם למחסן ותתרשמו. האם הציוד מסודר ומאוחסן במקום יבש ומוגן? האם הציוד נראה במצב טוב וחדש יחסית? האם המקום נראה רציני? בדרך כלל אחרי חצי דקה במקום תדעו את התשובה בעצמכם.

  1. ביקורות והמלצות

  תמיד טוב לקבל המלצות מחברים, אבל היום בעידן הדיגיטלי מספיק להקליד "ציוד אירועים להשכרה" ותוך שניות תקבלו מאות תוצאות. תמיד טוב להתרשם מאתרי החברות, אך אל תעצרו שם. חפשו דווקא התייחסות רלוונטית בפורומים או דפי פייסבוק שם בדרך כלל תוכלו לשמוע את האמת בלי פילטרים. תמיד יהיו הטיות לכל כיוון אבל מהמגמה של התגובות אפשר ללמוד.

  1. ידע ומקצועיות

  ניהול עסק מקצועי של ציוד אירועים להשכרה דורש ידע, הבנה והכשרה. למרבה הצער יש רבים שחושבים שמדובר בעסק קל. הם בדרך כלל נופלים על האף ואתם לא רוצים שזה יקרה בזמן שאתם מתכננים את האירוע שלכם. גם פה ביקור במקום ושיחה עם נותני השירות במקום יגלו לכם את התשובה. האם הוא באמת מבין במערכות הגברה? האם פתרון הריהוט שהוא מציע נשמע משכנע ונובע מתולדה של הרבה שנות ניסיון? מקצוענות אמיתית קשה לזייף, אם תהיו ערניים תוכלו להבחין מתי מנסים למכור לכם בולשיט.

  1. שירות וזמינות

  אחד הדברים הכי צפויים במהלך אירוע הוא הבלתי צפוי. מערכת הגברה שמקצרת, מחסור בכיסאות וכו'. לכן השירות והגיבוי הטכני שספק ציוד אירועים להשכרה מעניק לכם הוא עניין קריטי. בדקו היטב את פרטי החוזה ואל תתביישו להקשות עם שאלות. במקרה הצורך דרשו שנציגי החברה יהיו בשטח ויפעילו את הציוד בעצמם. ודאו שקיים בחברה מוקד חירום שבאמת מספק מענה ברגע האמת.

  לסיכום, בחירת ציוד אירועים להשכרה צריכה להתבצע בזהירות, אבל בשורה התחתונה אין כאן סודות גדולים ומי שישמור על כללי צרכנות נבונה ויבדוק את הספק בפרמטרים שציינו, צפוי לעבור גם את המשוכה הזו בשלום.

  הצעת המחיר נשלחה בהצלחה.
  נציגינו מטפלים בבקשתך.

  תודה על פנייתך!