השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

צור-קשר

שולחנות לאירועים

שולחנות לאירועים

אירוע מתקרב? כדאי לתכנן היטב ולדאוג לכל מה שדרוש מבעוד מועד. ומה שדרוש זה לא רק קונספט כללי או מיקום, למרות שאלה בהחלט היבטים מרכזיים. במקביל לכך יש לארגן רהיטים שונים עם דגש על שולחנות לאירועים או השכרת כסאות וכלים, כסאות ופינות ישיבה. בלעדיהם, רק אירועים ספורים יוכלו להצליח וגם זאת, רק כאשר מדובר באירוע קצרצר ומתוקתק. אין כל ספק כי במרבית המקרים, שולחנות וכיסאות נלווים יהיו הכרחיים, וכאשר יש צורך – ניתן לשכור אותם במיוחד לאירוע שלכם.

שולחנות לאורחים ושולחנות מקושטים

אילו מן שולחנות לאירועים תוכלו להציב באירוע שלכם? לפני שבאמת תוכלו להקדיש לכך את תשומת הלב הראויה, שאלו את עצמכם האם די לכם בשולחנות להסבה עבור האורחים בלבד. ישנם אירועים שבהם יהיה זה רעיון מוצלח לפזר שולחנות ייחודיים שעליהם ניתן להציב קישוטים שונים למטרות דקורציה. ולפעמים גם ניתן לסדר עליהם מנות שנועדו להגשה אסתטית בסגנון בופה. לאירועים ביתיים או לאירועי חוץ, לכל סוג של אירוע, עמדות מסודרות, שולחנות ערוכים וסידור נאות משדרגים את התוצאה המתקבלת.

אפשרות לשולחנות מעוצבים מרהיבים

כשפונים לספק מנוסה לצורך השכרת ציוד לאירועים, שולחנות לאירועים וכדומה, תמיד כדאי להתרשם מהדגמים המעוצבים. אמנם אין לשלול הצבת שולחן בסיסי אם זה מתאים לקונספט אבל בדרך כלל היופי והעיצוב ישפרו כל אירוע. אירוע משפחתי, חגיגה גדולה, חתונה או בת מצווה, אירוע עסקי או כינוס מכל סוג, לכל אחד ואחד מאלה ישנו עיצוב אחד לפחות של שולחן שיעניק אופי מיוחד. אם ביליתם בשנה האחרונה באירוע שנחרט בזיכרונכם, אין ספק כי אחת הסיבות לכך הייתה קיומם של רהיטים מעולים שתרמו לאווירה.

כדי לבחור היטב וכראוי שולחנות לאירועים כדאי שתשאלו מהו בדיוק העיצוב והסגנון שיתאים. יתכן שהעיצוב הנכון יתבסס על שולחנות גדולי מידות אבל יתכן שתעדיפו שולחנות קטנים יחסית. היום לא חייבים לבחור אך ורק דגמים שגובהם רגיל וסטנדרטי. אפשר לבחור בדגמים מוגבהים ולשלב אותם עם כסאות בר או לחילופין, לבחור שולחנות נמוכים מן הרגיל, למשל אם רוצים אירוע בקונספט בדואי או אוריינטלי (כגון סגנון יפני). כעת, שאלו את עצמכם האם עדיף המבנה המרובע, תרתי משמע, שיתאים לאירוע שמרני או שאולי אפשר לבחור שולחנות מעוגלים או עיצובים אחרים, אפילו יותר "שוברי" מסגרות?

עץ, מתכת וחומרים אחרים

גם מי שאיננו מחשיב עצמו לטיפוס חומרני ירצה להקדיש תשומת לב לחומר שממנו מורכבים שולחנות לאירועים. אם תרצו, תוכלו להזמין שולחנות עשויים עץ, בסגנון מסיבי או דווקא בסגנון מעודן. אבל יש גם דגמים שונים לחלוטין, לרבות רהיטים מפלסטיק (גם בעיצוב מכובד מאוד) ויש גם רהיטי מתכת או שילובי חומרים. אם אתם מרגישים שאתם לא לגמרי בטוחים, אל תהססו להתייעץ. בדקו עיצובים וסגנונות שונים, קחו בחשבון את המיקום שבו יתקיים האירוע וכן בחנו גוונים וצבעים שונים.

מתכננים אירוע בקיץ? בידקו לגבי מאוורר להשכרה, פתרונות קירור ועוד.

הצעת המחיר נשלחה בהצלחה.
נציגינו מטפלים בבקשתך.

תודה על פנייתך!