השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

×

  צור-קשר

  כך תבחרו מערפל מים להשכרה לאירועים חמים בקיץ

   מערפל מים לאירועים קיציים במיוחד

  התברכנו לגור ולחיות במדינה שטופת שמש עם מזג אוויר נפלא ברוב ימות השנה פרט לחודשיים או שלושה. הדבר מאפשר לנו לקיים אירועים מתחת לכיפת השמיים במקומות מרהיבים בחיק בטבע כמו חוף הים, חורשות, פארקים וגם בגני אירועים באזורים שונים בארץ. אך לצד החמימות, יש גם ימים חמים במיוחד, בעיקר בתקופה שבין החודשים מאי לאוקטובר. בתקופה זו, כדאי להתארגן על מוצר ייחודי  שפשוט יפתור את בעיית החום, הנקרא מערפל מים. את מערפל המים ניתן להשכיר מחברות העוסקות בתחום השכרת ציוד לאירועים – בדיוק כמו אביב אירועים.

  ?מהו בדיוק המערפל איך מתאימים אותו לחלל

  מערפל מים הוא בעצם סוג של מאוורר שמתיז עליו מים. הוא מעוצב בצורה של מאורר תעשייתי ועוזר לצנן את האורחים ואת האוויר בעזרת ערפול של רסיסי מים המגיעים מתוך המכשיר בעוצמה מאוד גבוהה וכך מסייעים להוריד בצורה ניכרת את הטמפרטורה. את מערפל המים ניתן להזמין בגדלים ובעוצמות משתנות בהתאם למאפייני האירוע כמו למשל "24, "26 ו- ”30. מערפל מים להשכרה מתאים לחללים גדולים של עד 100 מ“ר. במידה ומדובר בחלל גדול יותר, מומלץ להזמין כמה מערפלים.

  אירוע בקיץ מבלי להרגיש את החום

  כולנו מכירים את החום של חודשי הקיץ בכל השכרת ציוד למסיבות או אירועים מסוגים שונים. זה באמת יכול להיות בלתי נסבל ובטח יצא לכם לקחת חלק באירוע או התקהלות ללא פתרונות צינון מתאימים. התחושה היא של דבק, זיעה וחוסר נוחות ואנו רק מחפשים את הדרך שלנו להצטנן בין אם זה עם כוס משקה קר, ארטיק או כל דבר אחר. בדיוק בשביל זה הומצא מערפל מים, כדי לתת מענה מושלם לצורך הזה של להתקרר ולמנוע מצב שבו האורחים מזיעים ומרגישים עייפים וחסרי אנרגיה. מערפל מים קריטי באירועים המתקיימים בקיץ, בעיקר כאשר הנמצאים בחוץ.

  ?מערפל מים להשכרה – לאילו אירועים זה מתאים

  המאוורר המיוחד הזה יכול להתאים לכל אירוע שאין בו מזגן או שהמזגן בו לא מספיק עוצמתי. הוא יכול להשתלב גם בחללים פתוחים וגם בחללים סגורים כמו למשל בחוף הים, חורשות, פארקים, גני אירועים, אולמות אירועים, מרפסות, פרגולות, גינות או חצרות. בנוסף, ניתן לשלב אותו גם באורוות, רפתות, לולים, ספארי, גני חיות ושאר אזורים בהם יש בעלי חיים הסובלים בצורה ניכרת מהחום בעונת הקיץ. מערפל מים להשכרה מתאים גם במקומות כמו חממות, מועדני לילה ובריכות שחיה. כמובן שמקומות שבהם אין בהם גישה לחשמל, חייבים גנרטור עוצמתי שיהיה מסוגל לעמוד בעומס של המערפל. למעשה, ניתן להזמין מערפל מים להשכרה לכל אירוע שאתם מפיקים: מסיבות, ,ימי הולדת, אירועי השקה ופרסום, כנסים, חתונות, בר מצוות, בת מצוות, בריתות, חגים, הרמות כוסית וכדומה, ממש כמו אירועים חורפיים המצריכים פטריות גז להשכרה.

  ?מערפל מים – איך הוא עובד

  אותו מאוורר מיוחד מאפשר תהליך בו מתבצע ריסוס מים לטיפות מיקרוניות לבין אוויר מאולץ שנפלט ישר מהמאוורר. בשונה ממאוורר רגיל, במערפל מים יש מפוח עוצמתי שממוקם בחלק האחורי של המכשיר ותפקידו לדחוף אוויר בעוצמה של 10,000 מק“ש. האוויר הקר יוצר מהמערפל, לוקח את החום שנמצא באוויר, מאדה אותו וכך בעצם מוריד את החום ואת הטמפרטורה. למעשה, חישוק המתכת הנמצא בתוך המערפל מוצמד לחלק החיצוני שלו ובעזרת זרם מים שעובר בלחץ מאוד גבוהה, נוצר סוג של ערפול בשילוב לחות ומונע מצב של הירטבות. זו הסיבה שהמכשיר מכונה מערפל מים. יש זרימה של אוויר דרך המערפל ואז חום הגוף שיורד מעביר את האנרגיה לפעולה של אידוי. ברגע שהלחות יותר נמוכה, רמת הקירור גוברת. חשוב לציין שהמערפל חייב להיות מחובר למקום מים דרכו הוא מתיז את המים ומקרר את החלל.

  מערפל מים – ככה הוא בנוי

  בתוכו יש כמה רכיבים עיקריים. הראשון הוא מיכל אגירה שבו בעצם ממלאים את המים. כל מערפל מסוגל להכיל כמות שונה של מים בהתאם לגודל המיכל והעוצמה שלו. השני הוא משאבת מים שהתפקיד שלה הוא בעצם לשאוב את המים ישירות מהמיכל, להעביר אותם לצינורות ולפלוט את המים החוצה. בנוסף, המערפל מכיל צינוריות נחושת שדרכן בעצם המים עוברים אל זרבוביות פלדה שזה מאין חורים קטנים ואז ככה בעצם המים יוצאים ישירות לאוויר.

  מערפל מים להשכרה – יתרונות

  נייד וניתן להעביר ממקום למקום*

  קל לתפעול*

  פועל בעוצמה מאוד גדולה*

  מסייע לצנן את החלל ולהוריד בצורה ניכרת את המעלות ובאופן מאוד מהיר*

  מסייע לכסות שטחים גדולים*

  הופך כל חלל חם ומעיק לנעים וקריר*

  מתאים גם לחללים פנימיים וגם לחללים חיצוניים*

  מסייע לסלק מעופפים כמו יתושים וזבובים המהוים מטרד בכל מקום*

  מונע אבק*

  :לפני השכרה, כדאי לבדוק

  הדבר הראשון שאתם צריכים לשאול את עצמכם הוא האם מדובר בשימוש ביתי פרטי או תעשייתי. קיים הבדל ניכר בין השכרת מערפל מים למטרה של אירוע פרטי בו מוזמנים 100 משתתפים לבין כנס של 500 אנשים. בדקו עם החברה ממנה אתם משכירים את מערפל המים איזו כמות של מערפלים אתם צריכים בהתאם לגודל האירוע וגודל החלל. בנוסף, יש להתייחס לעונה בשנה שכן ככל שהקיץ מתקדם, נצטרך כמות גדולה יותר של מערפלי מים.

  דבר נוסף ששונה מקניה של מערפלי מים הוא כל נושא ההתקנה, ההרכבה והפירוק. כדאי לוודא מול החברה מתי המערפלים מגיעים, האם יש עוד ציוד נוסף לאירוע שמגיע ביחד איתם, האם יש צוות שעוזר לכם בהתקנה ומסביר לכם איך לתפעל את המערפלים בזמן האירוע. כדי שהאירוע יתנהל כמו שצריך והאורחים יהנו מכל היתרונות שיש למערפל להציע, כדאי לבדוק את כל הפרטים לפני האירוע.

  הצעת המחיר נשלחה בהצלחה.
  נציגינו מטפלים בבקשתך.

  תודה על פנייתך!