השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליך בהקדם

צור-קשר

על השכרת ציוד לאירועים מחירים ואיכות

ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים מחירים

היום השוק מציע מגוון רחב של חברות המתמחות בהשכרת ציוד לאירועים מחירים של ציוד לאירועים נקבעים בהתאם לכמה קטגוריות. טרם תבחרו את החברה המתאימה לצרכים שלכם ולתקציב העומד ברשותכם, שווה להכיר קצת את התחום הזה ולהבין על פי מה בעצם נקבע המחיר.

השכרת ציוד לאירועים מחירים לפי סוג הציוד

לפני שנתחיל, חשוב להבין שיש הבדל ניכר בין השכרת כלי אוכל המיועדים לחתונת ענק של 700 מוזמנים לבין השכרה של פתרונות הצללה, שולחנות להשכרה וכסאות. לכל מוצר יש את המחיר שלו ולכן, לפני שאתם בוחרים חברה שתסייע לכם בתהליך, חשוב להכין רשימת ציוד ולהבין בדיוק מה אתם צריכים ובאיזו כמות.

השכרת ציוד לאירועים מחירים לפי איכות הציוד

היום ניתן להשכיר ציוד לאירועים בכל מיני רמות מבחינת האיכות של המוצרים השונים. מה שמשפיע על איכות הציוד הוא כמה דברים.

ארץ ייצור – היום נהוג לייצר חלק ניכר מהמוצרים בעולם במזרח והרבה פעמים זה פוגע באיכות וברמת הגימור של מוצר. לעומת זאת, מוצרים המיוצרים בארצות כמו ישראל, צרפת, איטליה וגרמניה, נחשבים להרבה יותר איכותיים ולכן גם ליותר יקרים.

חומרי גלם – קיים הבדל גדול בין סוגי חומרי הגלם מהם עשויים הריהוט או כלים להשכרה. למשל, אם תקחו צלחת בתור דוגמא. יש הבדל בין צלחת עשויה פורצלן לבין צלחת קרמיקה. לכן, ככל שתבחרו במוצרים העשויים מחומרים איכותיים יותר, כך המחיר יעלה בהתאמה.

סוג האירועים אליהם הציוד מיועד – בעוד יש חברות אשר מתמחות בהשכרת ציוד לאירועים פשוטים יחסית מבחינת הקונספט שלהם כמו למשל הרמת כוסית לעובדים בחג או אירוע חברה, חברות אחרות מייעדות את עצמן לאירועי בוטיק ייחודיים כמו למשל חתונות בטבע, מסיבות אירוסין וכדומה. ככל שהאירוע שלכם מיועד להיות ברמה גבוהה יותר, ככה הסיכוי שהמחירים של הציוד שתשכירו יהיו גבוהים יותר.

כמות וזמן ההשכרה

יש למשל אירועים שנמשכים על פני כמה ימים. למשל, כנסים בינלאומיים או כנסים ארציים, פסטיבלים מכל מיני סוגים, אירועי מוזיקה וכדומה. לאירועים כאלה הרבה פעמים יש צורך בציוד למשך מספר ימים ולכן כאשר מדובר במקרה כזה, המחיר של הציוד ייקבע לפי תקופה. כאמור, קיים הבדל ניכר בין אירועים גדולים של הרבה משתתפים לבין אירועים קטנים ולכן ככל שהאירוע גדול יותר, אנו זקוקים ליותר ציוד ולכן באירועים כאלה המחיר של הציוד יהיה גם כן גבוה יותר.

איך בוחרים ציוד?

כאמור, יש מגוון רחב של חברות המתמחות בתחום השכרת ציוד לאירועים. שווה לעשות סקר שוק קצר, להשקיע את הזמן והאנרגיה הדרושים ולבחור חברה אשר תואמת את סוג האירוע שלכם, את הקונספט והאווירה שלו, העיצוב שבחרתם וכמובן, את התקציב שלכם. ניתן להיעזר בהמלצות דרך אנשים שאתם מכירים או דרך רשת האינטרנט וכך לקצר ולייעל את זמן החיפוש.

הצעת המחיר נשלחה בהצלחה.
נציגינו מטפלים בבקשתך.

תודה על פנייתך!